Historia:

Jak to się zaczęło…

Nasza firma powstała w kwietniu 1999r. Początkowo posługiwaliśmy się nazwą Auto Podlasie, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz.

Pierwszą siedzibą firmy były wynajęte pomieszczenia Polmozbytu w Białymstoku przy Al. 1000-Lecia Państwa Polskiego 8. Od początku planowaliśmy jednak wybudowanie własnego obiektu.

W lutym 2002 roku dobiegły końca prace nad planem, a we wrześniu po uzyskaniu wszelkich wymaganych pozwoleń, nastąpiło rozpoczęcie prac budowlanych.

Po rekordowo krótkim czasie budowy – zaledwie 6 miesięcy, 24 KWIETNIA 2003, odbyło się otwarcie nowego obiektu. Gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru była Anna Maria Jopek, której recital wielu naszych gości pamięta do dziś.

Nasz salon otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszy salon dealerski „SHOWROOM AWARD 2003”. Pod uwagę brano nie tylko pomysłowość rozwiązań, czy zaangażowanie właścicieli w inwestycje, ale przede wszystkim zgodność ze standardami Mercedes-Benz. W sumie nagrodzono pięć salonów w regionie DaimlerChrysler Overseas, przyznając złotą, srebrną i brązową nagrodę oraz dwa wyróżnienia. Obiekt w Białymstoku jest jednym z pięciu najlepszych salonów w krajach DCOS!

W sierpniu 2004 roku rozwinęliśmy naszą działalność o punkt dealerski w Olsztynie. Do naszego zespołu dołączyli pracownicy Motor Centrum Mazury (ze swym doświadczeniem oraz zaangażowaniem) .

W dniu 13 czerwca 2006 r. uległa zmianie nazwa naszej firmy z Auto Podlasie Sp. z o.o. na Auto Idea Sp. z. o.o. Powodem jej wprowadzenia jest rozwój naszej firmy w regionie warmińsko-mazurskim.

Pod koniec 2011 roku Auto Idea otworzyła nowoczesny obiekt w podwarszawskich Łomiankach.

Plany rozwojowe Auto Idea zakładają utrzymanie potencjału firmy na najwyższym poziomie, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz najwyższy stopień zadowolenia naszych klientów.

 

Dzisiaj:

Dziś znamy Państwa gusty i upodobania. Nie tylko wobec wymarzonej marki samochodu, ale również atmosfery panującej podczas jego zakupu. Przyświeca nam dbałość o elegancję, wygodę, funkcjonalność pomieszczeń i najwyższy poziom obsługi – czyli o to wszystko, co może spowodować uśmiech na twarzach i wprawić w dobry nastrój naszych Klientów.

Podstawowe informacje

  • Auto Idea Sp. z o.o.
  • Dział Sprzedaży Samochodów Ciężarowych
  • http://www.autoidea.mercedes-benz.pl
  • ul. Narodowych Sił Zbrojnych 9, 15-690 Białystok
  • tel. 85 662 31 41
  • fax 85 662 88 29
  • NIP 542 25 75 613
  • REGON 050822482

Oferta firmy

Firma posiada w swojej ofercie: drogownictwo budowlane.