18 marca br. odbędzie się VI Festiwal Zdrowia i Urody Miasto dla Kobiet w hali sportowej MOSiR przy ul. Trębickiego w Ostrowi.

W tym roku organizatorzy przygotowali dla ucze16991755_1238004482935779_7567727565975297972_ostników mnóstwo atrakcji. Na specjalnym stoisku będzie można zapoznać się również z ofertą Fundacji „Wspólna Przedsiębiorczość”.

Bilet wstępu, który kosztuje 10 złotych, upoważnia do skorzystania ze wszystkich atrakcji bezpłatnie oraz do udziału w loterii fantowej „Damy szansę”, w której do wygrania jest wiele nagród, m.in. masaż ciała, konsultacja dietetyczna i ułożenie diety, odkurzacz bezprzewodowy itp. Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych usług i porad kosmetyczek, fryzjerek, masażystów, dietetyków, trenerów personalnych, zrobić sobie sesję zdjęciową oraz wziąć udział w warsztatach, na które do końca tygodnia trwają zapisy – informują organizatorzy.

Program „Festiwalu Zdrowia i Urody – Miasto dla Kobiet”:
– sala konferencyjna
15.00 – Metamorfoza wnętrz – Agnieszka Wyszomirska,
16.00 – Warsztaty zdrowego odżywiania z pamiętnikiem zdrowego życia – Marta Kowalczyk,
17.00 – Wewnętrzny krytyk, przyjaciel czy sabotażysta? – Beata Kosiacka.

– sala fitness A
16.00 – Total Fitness – Patryk Puczyłowski,
17.00 – Trening funkcjonalny – Piotr Karwat,
18.00 – Master Class Salsation – Ryszard Gotlib.

– sala fitness B
16.00 – Robotyka dla dzieci – Helen Doron,
17.00 – Samoobrona dla kobiet.

– basen
17.00 – Aqua Fit & Fun – Martyna Cholewińska i Jolanta Szwagulińska.

Tego dnia dzieci będzie można zostawić pod opieką animatorów ze studia Helen Doron oraz Linguo.

Tegoroczny festiwal poprowadzą Jakub Rutka i Piotr Grzyb. Duet znany z zespołu Zupa Grzybowa, a także filmu „Radio”. Piotr Grzyb to prezenter radiowy w Radio OKO oraz wokalista zespołu Zupa Grzybowa i Ergo. Jakub Rutka to z kolei konferansjer, lektor filmowy i radiowy. Współpracował z RMF FM, Radio ZET, TVP, TVN, Radio Eska, czy Discovery. Jest również wokalistą i multiinstrumentalistą grającym w zespołach tj. Nie Oni Jedni, Zupa Grzybowa i Ragstaf. Dodatkowo czas umilą nam występy Ostrowskiego Studia Piosenki.

W czwartek 9 marca upływa koniec wysyłania zgłoszeń do metamorfozy dla kobiet, które czują potrzebę zmiany swojego dotychczasowego wizerunku. Metamorfoza będzie obejmować – stylizację fryzury, ubioru i makijaż. Aby wziąć udział w metamorfozie należy być osobą pełnoletnią i wysłać zgłoszenie na adres e-mail: b.siwek@mosir.ostrowmaz.pl. Należy przesłać swoje aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki, krótki opis, numer kontaktowy oraz co chcielibyście zmienić w swoim wyglądzie.

Po raz kolejny dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na stowarzyszenie osób niepełnosprawnych „Przystań”.